Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Biologia Bielsko-Biała / Korepetycje Bielsko-Biała / Korepetycje Biologia
Biologia - matura rozszerzona, studia medyczne
Id ogłoszenia: 2746     Data dodania: 2013-09-12     Data edycji: 2013-09-12
BIOLOGIA - MATURA ROZSZERZONA, STUDIA MEDYCZNE.

Zapraszam na zajęcia z biologii na akademickim poziomie. Gwarantuje solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego – podczas zajęć zrozumiesz biologię i będziesz potrafił wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.
Oferuję szeroki wachlarz materiałów dodatkowych dla ucznia – szczegółowo opracowane testy pozwolą na doskonałe utrwalenie materiału. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem materiałów multimedialnych i mikroskopowych – podczas lekcji z pewnością nie można sie nudzić.
Zakres materiału podzielony jest na określone działy – po każdym z nich uczeń weryfikuje swoją wiedze i uczy sie na własnych błędach.
Zajęcia są prowadzone przez nauczycielkę biologii i chemii z wieloletnim stażem. Możliwe jest także przygotowanie do matury dwujęzycznej.

Cena: 35 zł./45 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1981
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2005-01
Wykształcenie:wyższe
Obecne zajęcie:nauczyciel/ka w szkole średniej
Zakres nauczania:Szkoła średnia, Studia
Miejsce korepetycji:u korepetytora
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
Dodatkowe informacje:BIOLOGIA - MATURA ROZSZERZONA, STUDIA MEDYCZNE. Zapraszam na zajęcia z biologii na akademickim poziomie. Gwarantuję solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego. Podczas zajęć holistycznie zrozumiesz biologię i będziesz potrafił wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. Oferuję szeroki wachlarz materiałów dodatkowych dla ucznia. Szczegółowo opracowane testy do każdego działu pozwolą na doskonałe utrwalenie materiału. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem bogatej bazy materiałów multimedialnych i mikroskopowych, podczas lekcji z pewnością nie można sie nudzić :-) Zakres materiału podzielony jest na określone działy , po każdym z nich uczeń weryfikuje swoją wiedzę rozwiazując szczegółowo opracowane zadania. Ogromnym atutem jest indywidualne podejście do ucznia oraz miła atmosfera. Zajęcia są prowadzone przez nauczycielkę biologii i chemii z wieloletnim stażem. Lekcje trwają 1.5 godziny, cena 70 zł. Możliwe jest także przygotowanie do matury dwujęzycznej oraz studiów w UK. te. 505 655 226.
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Monika
Telefon:505 655 226
Miejscowość:Bielsko-Biała
Województwo:śląskie