Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Chemia Gdańsk / Korepetycje Gdańsk / Korepetycje Chemia
Kursy maturalne z chemii!
Id ogłoszenia: 3543     Data dodania: 2014-08-25
Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na prowadzone przez nas profesjonalne kursy maturalne w roku szkolnym 2014/2015! Nasze zajęcia są w pełni zgodne z najnowszymi wymaganiami CKE odnośnie egzaminu maturalnego Chemia 2015.

W swojej ofercie posiadamy zarówno kursy teoretyczne jak i praktyczne, dzięki czemu nie tylko zdobędziesz czystą wiedzę, ale też ugruntujesz ją przeprowadzając samodzielne doświadczenia laboratoryjne.

Kursy teoretyczne - to 14 zajęć podczas których nabędziesz wiedzę równoważną całemu materiałowi realizowanemu w liceum a Twój egzamin maturalny stanie się czystą formalnością. Małe grupy pozwolą Ci na bezpośredni kontakt z prowadzącym, a wszystkie twoje wątpliwości zostaną na bieżąco wyjaśnione, tak byś wyszedł z pełną wiedzą z każdych zajęć!

Kursy praktyczne - to z kolei 13 zajęć laboratoryjnych, które uzupełnią i ugruntują Twoją wiedzę teoretyczną dzięki dużej ilości eksperymentów, które wykonasz samodzielnie pod okiem doświadczonego prowadzącego . Podczas zajęć wykonasz wszystkie charakterystyczne reakcje pojawiające się na maturze, a także wiele innych doświadczeń, co zainteresuje wszystkich spragnionych dodatkowej wiedzy!

Cena: 25 zł./45 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1985
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2007-01
Uczę w:Trójmiasto i okolice
Dojeżdżam do:50 km
Wykształcenie:doktorat
Obecne zajęcie:absolwent/ka uczelni wyższej
Zakres nauczania:Szkoła średnia, Studia
Miejsce korepetycji:u korepetytora
Dni korepetycji:piątek, sobota
Dodatkowe informacje:Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na prowadzone przez nas profesjonalne kursy maturalne w roku szkolnym 2014/2015! Nasze zajęcia są w pełni zgodne z najnowszymi wymaganiami CKE odnośnie egzaminu maturalnego Chemia 2015. W swojej ofercie posiadamy zarówno kursy teoretyczne jak i praktyczne, dzięki czemu nie tylko zdobędziesz czystą wiedzę, ale też ugruntujesz ją przeprowadzając samodzielne doświadczenia laboratoryjne. Kursy teoretyczne - to 14 zajęć podczas których nabędziesz wiedzę równoważną całemu materiałowi realizowanemu w liceum a Twój egzamin maturalny stanie się czystą formalnością. Małe grupy pozwolą Ci na bezpośredni kontakt z prowadzącym, a wszystkie twoje wątpliwości zostaną na bieżąco wyjaśnione, tak byś wyszedł z pełną wiedzą z każdych zajęć! Kursy praktyczne - to z kolei 13 zajęć laboratoryjnych, które uzupełnią i ugruntują Twoją wiedzę teoretyczną dzięki dużej ilości eksperymentów, które wykonasz samodzielnie pod okiem doświadczonego prowadzącego . Podczas zajęć wykonasz wszystkie charakterystyczne reakcje pojawiające się na maturze, a także wiele innych doświadczeń, co zainteresuje wszystkich spragnionych dodatkowej wiedzy! Sprawdź i dołącz do nas już dziś! Zapisy tylko do końca września! Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej: www.edulab.gpnt.pl i pod numerem telefonu 570701063. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz do nas i rozwiej swoje wątpliwości! nasz e-mail: info@edulab.gpnt.pl
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:EduLAB
Telefon:570 701 063
Miejscowość:Gdańsk
Województwo:pomorskie