Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Matematyka Warszawa / Korepetycje Warszawa / Korepetycje Matematyka
Sierpniowa poprawka, Korepetycje matematyka
Id ogłoszenia: 4070     Data dodania: 2017-07-01
Wyniki sprawdzone, a rozpacz maluje się na Twojej twarzy? Ty, Twój przyjaciel a może Twoje dziecko nie zdało egzaminu maturalnego z matematyki?

Nie ma czasu na rozpacz i przeżywanie porażki! Czas działać, bo poprawka już w sierpniu! Jeśli matematyka dla Ciebie to czarna magia to trafiłeś idealnie!

Mam na imię Iga. Jestem tegoroczną maturzystką. Sama do egzaminu maturalnego przygotowywałam się z wielką determinacją, zaangażowaniem i dzięki temu osiągnęłam sukces.

Z racji tego, że egzamin maturalny zdawałam w tym roku znam aktualne wymagania CKE, doskonale wiem jak się uczyć efektywnie, zdaję sobie sprawę z tego, co jest najważniejsze, co najczęściej pojawia się na maturze i na jakie zagadnienia trzeba szczególnie zwrócić uwage.

Powiem Ci jak sie zabrać do wszelkiegorodzaju zadań. Przerobimy setki przykładów abyś w sierpniu przystąpił do egzaminu pewny swoich umiejetnosci, gotowy bez problemu zdać maturę.

Wiem, że tylko cieżką pracą i determinacją możesz osiągnąć zamierzony cel i zdać poprawkę sierpniową. Ja w tym Ci pomogę.

Przed nami dużo pracy, a czasu niewiele, dlatego nie czekaj i skontaktuj się ze mną właśnie teraz! Pomogę Ci, wytłumaczę i dam z siebie wszystko, aby zadania stały sie dla Ciebie w końcu logiczne i zrozumiałe, a może nawet proste.

Pracuję na najnowszych, aktualnych, sprawdzonych zbiorach zadań, arkuszach maturalnych z ubiegłych lat, a przede wszystkim uczę korzystania z kart wzorów na maturę, których poznanie jest podstawą zdania egzaminu.

Mój wynik z matury:
matematyka PODSTAWOWA 100%,
matematyka ROZSZERZENIE 82%

Proszę o kontakt telefoniczny.

Dojeżdżam do ucznia na Mokotowie i w okolicznych dzielnicach. Od połowy lipca możliwe lekcje u mnie w mieszkaniu (przy jeziorku Czerniakowskim)

Cena za 1h: 40zl
Cena za 2h: 70zl

Zalecam dla najlepszych wyników 2-3 godziny tygodniowo, niemniej jest to kwestia indywidualna, którą omówimy na pierwszym spotkaniu. Zapraszam, Iga

Cena: 40 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1995
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2007-01
Uczę w:Mokotów, Śródmieście, Ochota, i okolice
Obecne zajęcie:absolwent/ka szkoły średniej
Zakres nauczania:Gimnazjum, Szkoła średnia
Miejsce korepetycji:u ucznia lub korepetytora
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Godziny korepetycji: między 8:00 a 21:00
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Iga
Telefon:662263624
Miejscowość:Warszawa
Województwo:mazowieckie