Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Fizyka Szczecin / Korepetycje Szczecin / Korepetycje Fizyka
Matematyka i fizyka to proste
Id ogłoszenia: 4185     Data dodania: 2018-09-23
Kiedyś byłem najgorszym uczniem w szkole z matematyki. Groziło mi niezdanie do 7 klasy. Nauczycielka, odchodząc na emeryturę uległa prośbom mojej mamy i wychowawczyni – przepuściła mnie do następnej klasy.
Po wakacjach nowa pani od matematyki, nie wiedząc że ma do czynienia z największym osłem w szkole, podeszła do mojej ławki w czasie lekcji i podstępnie zadając mnóstwo pytań, zmusiła mnie do wymamrotania regułki, którą nazwała DEFINICJĄ.
CO? JA POWIEDZIAŁEM COŚ TAK MĄDREGO JAK DEFINICJA? Podbudowało to moją wiarę w siebie.
Od tej pory moja pani z matematyki strasznie mnie męczyła na lekcjach. Odpowiadałem „z ławki” albo „przy tablicy”. Męczyła mnie okropnie. A na koniec roku zakomunikowała że w 8 klasie zgłasza mnie na Olimpiadę Matematyczną.
Fakt, zaczęła się dopiero wtedy mordercza praca, ale lubiłem już rozwiązywanie zadań. Pierwsze i drugie miejsca na poszczególnych etapach Olimpiady z Matematyki i Fizyki dały mi dużą satysfakcję., ale przede wszystkim zmieniły mnie. Gdyby nie ta nauczycielka, kto wie, czy nie skończyłbym jako wykolejeniec, albo drobny pijaczek. Kto wie?
Dlatego wiem że dobry nauczyciel to podstawa wychowania CZŁOWIEKA, a dobrze wytłumaczone lekcje to gwarancja tego, że MATEMATYKA I FIZYKA JEST PROSTA.

Cena: 150 zł./45 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1953
Płeć:mężczyzna
Korepetycji udzielam od:1978-01
Uczę w:Szczecin, Police
Wykształcenie:wyższe
Zakres nauczania:Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u korepetytora
Dni korepetycji:środa, czwartek, piątek, sobota
Dodatkowe informacje:Kiedyś byłem najgorszym uczniem w szkole z matematyki. Groziło mi niezdanie do 7 klasy. Nauczycielka, odchodząc na emeryturę uległa prośbom mojej mamy i wychowawczyni – przepuściła mnie do następnej klasy. Po wakacjach nowa pani od matematyki, nie wiedząc że ma do czynienia z największym osłem w szkole, podeszła do mojej ławki w czasie lekcji i podstępnie zadając mnóstwo pytań, zmusiła mnie do wymamrotania regułki, którą nazwała DEFINICJĄ. CO? JA POWIEDZIAŁEM COŚ TAK MĄDREGO JAK DEFINICJA? Podbudowało to moją wiarę w siebie. Od tej pory moja pani z matematyki strasznie mnie męczyła na lekcjach. Odpowiadałem „z ławki” albo „przy tablicy”. Męczyła mnie okropnie. A na koniec roku zakomunikowała że w 8 klasie zgłasza mnie na Olimpiadę Matematyczną. Fakt, zaczęła się dopiero wtedy mordercza praca, ale lubiłem już rozwiązywanie zadań. Pierwsze i drugie miejsca na poszczególnych etapach Olimpiady z Matematyki i Fizyki dały mi dużą satysfakcję., ale przede wszystkim zmieniły mnie. Gdyby nie ta nauczycielka, kto wie, czy nie skończyłbym jako wykolejeniec, albo drobny pijaczek. Kto wie? Dlatego wiem że dobry nauczyciel to podstawa wychowania CZŁOWIEKA, a dobrze wytłumaczone lekcje to gwarancja tego, że MATEMATYKA I FIZYKA JEST PROSTA.
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Zbigniew Szaniewski
Telefon:512186728
Miejscowość:Szczecin
Województwo:zachodniopomorskie