Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Język angielski Warszawa / Korepetycje Warszawa / Korepetycje Język angielski
Korepetycje z języka angielskiego - studentka z Anglii
Id ogłoszenia: 4568     Data dodania: 2019-03-29
Dzien dobry,
Nazywam się Ola i na codzień jestem studentką na angielskiej uczelni Nottingham Trent Univeristy. W Anglii mieszkam już od trzech lat a język angielski od zawsze byl moją wielka pasją, którą chciałabym przekazać dalej. Przed wyjechaniem do Anglii i uzyskaniem całkowitej płynnosci w tym jezyku, uczestniczylam w wielu zagranicznych kursach jezykowych, pisalam egzaminy takie jak jak FCE (first certificate in english) czy IELTS (the international english language testing system).
Udzielanie korepetycji nie jest mi obce gdyż w weekendy udzielam lekcji prybyłym do Anglii polakom, którzy muszą w szybkim czasie uzyskać komunikatywny poziom porozumiewania się w tym języku.
Od 14 maja do 1 października będę jednak w Polsce i bardzo chciałabym dalej kontynuwać swoją przygodę z korepetycjami. Po moim ponownym powrocie do Anglii oferuje natomiast zajecia na Skype.
Oferuje szeroki zakres różnego rodzaju ćwiczeń i rozmaitych form pracy w zależności od preferencji moich przyszłych uczniów ;) Podczas swoich zajęć kieruję się profesjonalizmem i staram sie porozumiewać ze swoim uczniem w języku angielskim w tak dużym stopniu jak to możliwe. Zależy mi na przekazaniu jak największej wiedzy dlatego zwracam szczególną uwagę na indywidualne podejście do każdej osoby, której próbuje pomóc. Mój system nauczania zależy od potrzeb ucznia- moze byc zupełnie niezalezny i ulożony przeze mnie jak i może być formą pomocy przy programie realizowanym w szkole.
Oferuje korepetycje z jezyka angielskiego szczególnie dla dzieci ale również dla młodzieży na wszystich poziomach języka angielskiego do B2.
Posiadam prawo jazdy, dlatego mogę zarówno przyjmować uczniow u siebie (mieszkam w Legionowie pod Warszawą) jak i dojeżdżać do ich miejsc zamieszkania.

KONTAKT:
Adres e-mail: podany na dole adres e-mail nie jest tym, którego używam aktualnie. Jeśli potrzebujesz mojego obecnego maila z chęcią napiszę go w prywatnej wiadomości.

Miłego Dnia!

Cena: 35 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1995
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2007-01
Uczę w:Legionowo i Warszawa
Dojeżdżam do:50 km
Wykształcenie:student
Obecne zajęcie:student/ka
Zakres nauczania:Nauczanie przedszkolne, Szkoła podstawowa
Miejsce korepetycji:u ucznia lub korepetytora
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Godziny korepetycji: między 6:00 a 21:00
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Aleksandra Giernatowska
Telefon:509 237 494
Miejscowość:Legionowo
Województwo:mazowieckie