Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Język angielski Gdańsk / Korepetycje Gdańsk / Korepetycje Język angielski
Zajęcia / korepetycje z języka angielskiego
Id ogłoszenia: 4599     Data dodania: 2019-04-20
Dzień Dobry,
Zapraszam na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, od zupełnych podstaw do poziomu B2. Prowadzę lekcje dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci (szkoła podstawowa).

Od kilku lat udzielam korepetycji, obecnie prowadzę również zajęcia dla dorosłych w ramach projektu dofinansowanego z środków UE (poziom B1). Na codzień pracuję z językiem angielskim jako Recruitment Consultant w Gibbs Hybrid (rekrutacje w brażach IT i Finansowej). Jestem studentem ostatniego roku studiów magisterskich z Zarządzania (WSB) oraz absolwentem studiów magisterskich z Socjologii (Uniwersytet Gdański).

Zajęć udzielam w Straszynie u siebie w domu lub z możliwością dotarcia do ucznia (Pruszcz Gdański/Gdańsk). Cena do negocjacji.

Zapraszam do kontaktu!

Cena: 35 zł./45 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1993
Płeć:mężczyzna
Korepetycji udzielam od:2010-01
Uczę w:Pruszcz Gdański, Straszyn, Gdańsk
Wykształcenie:wyższe
Zakres nauczania:Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u ucznia lub korepetytora
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, piątek
Dodatkowe informacje:Dzień Dobry, Zapraszam na zajęcia dodatkowe z języka angielskiego, od zupełnych podstaw do poziomu B2. Prowadzę lekcje dla osób dorosłych, młodzieży oraz dzieci (szkoła podstawowa). Od kilku lat udzielam korepetycji, obecnie prowadzę również zajęcia dla dorosłych w ramach projektu dofinansowanego z środków UE (poziom B1). Na codzień pracuję z językiem angielskim jako Recruitment Consultant w Gibbs Hybrid (rekrutacje w brażach IT i Finansowej). Jestem studentem ostatniego roku studiów magisterskich z Zarządzania (WSB) oraz absolwentem studiów magisterskich z Socjologii (Uniwersytet Gdański). Zajęć udzielam w Straszynie u siebie w domu lub z możliwością dotarcia do ucznia (Pruszcz Gdański/Gdańsk). Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu!
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Jakub
Telefon:795907574
Miejscowość:Straszyn
Województwo:pomorskie
E-mail:kuba_polanowski@yahoo.pl