Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Programowanie Katowice / Korepetycje Katowice / Korepetycje Programowanie
Programowanie w Pythonie dla początkujących
Id ogłoszenia: 5187     Data dodania: 2019-08-25
Python jest stosunkowo prostym językiem do opanowania. Polecany jest przede wszystkim początkującym programistom. Jest powszechnie wykorzystywany w firmach softwarowych, posiada mnóstwo bibliotek, dzięki którym małym wysiłkiem można napisać bardzo fajne programy:). Pythona używam pisząc programy potrzebne do mojej pracy doktorskiej z fizyki teoretycznej. Obecnie zajmuje się nauczaniem maszynowym. Mam doświadczenie w nauczaniu tego języka: przez kilka miesięcy prowadzilam warsztaty w liceum dla klasy o rozszerzonym programie informatyki, warsztaty pt "Ferie z Pythonem" oraz "podstawy programowania". Prowadze rowniez zajecia dla Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Śląskim.


Od roku szkolnego 2019/2020 korepetycje udzialane są w ramach działania firmy Fraktal-Szkoła Nauk Ścisłych, której jestem właścicielką. Istnieje możliwość rezerwacji zajęć (również tych pierwszych darmowych) przez system rezerwacji online dostępny na naszej stronie internetowej (proszę wpisać w wyszukiwarkę Fraktal Szkoła Nauk Ścisłych)

Serdecznie zapraszam tych poczatkujacych jak i troche bardziej zaawansowanych programistow Pythona do wspólnego kodowania:)

Cena: 50 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1991
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2008-09
Uczę w:Chorzów, Katowice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Sosnowiec, Gliwice
Dojeżdżam do:20 km
Wykształcenie:wyższe
Obecne zajęcie:nauczyciel/ka w wyższej szkole
Zakres nauczania:Nauczanie przedszkolne, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u ucznia lub korepetytora oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Godziny korepetycji: między 15:00 a 21:00
Dodatkowe informacje:Cześć:). Obecnie jestem w trakcie robienia doktoratu z fizyki teoretycznej na Uniwersytecie Śląskim. Wcześniej, jeszcze podczas studiów, zostałam dwukrotnie wyróżniona Nagrodą Dyrektora Instytutu Fizyki dla najlepszego studenta, stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia. Otrzymywałam także stypendium rektora dla najlepszych studentów. Poza realizowaniem pracy badawczej, prowadzę zajęcia dla studentów Informatyki Stosowanej. Pracuję również w Centrum Edukacji EDUN w Zabrzu, gdzie udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i języka francuskiego. Udzielam korepetycji prawie od 11 lat. Uczenie jest moją pasją, zawsze jestem przygotowana do zajęć, a moi uczniowie robią znaczne postępy. Zależy mi, żeby zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, a wspólna nauka stała się przyjemnością a nie koszmarem, jak to czasem bywa w szkole:(. Zapraszam uczniów z problemami, jak i takimi którzy chcą po prostu więcej wiedzieć albo dostać lepszą ocenę. Razem pokonamy wszelkie trudności:)
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Monika Richter-Laskowska
Telefon:790349259
Miejscowość:Chorzów/Katowice
Województwo:śląskie
E-mail:monikarichter18@gmail.com