Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Matematyka Wrocław / Korepetycje Wrocław / Korepetycje Matematyka
Korepetycje z nauk ścisłych-matematyka, chemia, fizyka. 45zł/h, Księże Małe.
Id ogłoszenia: 7224     Data dodania: 2021-09-05
Hej!

Chętnie udzielę korepetycji z nauk ścisłych - matematyki, chemii, fizyki. Pomogę zarówno w przygotowaniach do poprawek, osobom, które chcą nadrobić zaległości w nowym roku szkolnym, jak i tym, którzy liczą na wysokie wyniki z matur czy innego rodzaju egzaminów/sprawdzianów/kartkówek.

Jestem studentem studiów magisterskich Inżynierii Biomedycznej - interdyscyplinarnego kierunku na Politechnice Wrocławskiej oraz Collegium Medicum UZ na kierunku lekarskim.

Korepetycji udzielam od kilku lat - prowadziłem uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów oraz studentów. Mam dobry kontakt z dzieciakami - pracowałem dorywczo jako animator.

Chętnie pomogę młodszym kolegom i koleżankom - pokażę, że FIZYKA nie jest taka trudna, na jaką wygląda, wskażę drogę w poznawaniu magicznego świata CHEMII i wspólnie dowiedziemy, że MATEMATYKA jest królową nauk. Może to być pomoc jednorazowa, bądź cotygodniowa - wszystko zależy od indywidualnych preferencji.

Terminowo również umawiam się indywidualnie. Istnieje również możliwość zajęć online w korzystnej cenie. Grafik pracy jest elastyczny - zawsze można umówić się dodatkowo w razie potrzeby, bądź przenieść spotkanie na inny termin.

Cennik jest uzależniony od wymiaru godzin, poziomu materiału oraz dojazdu. Średnia stawka to 45zł za godzinę (60min) zajęć. Mieszkam na Księżu Małym, możliwy dojazd do ucznia. Możliwe są również spotkania u mnie na Księżu. Pierwsze spotkanie traktuję jako organizacyjne - nie pobieram za nie opłaty - służy ono zapoznaniu się ze sobą, uzgodnieniu przebiegu zajęć, ustaleniu harmonogramu pracy itp. To zawsze pomaga w dalszej współpracy ;)

Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Jarek

Cena: 45 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1985
Płeć:mężczyzna
Korepetycji udzielam od:2007-01
Miejsce korepetycji:u korepetytora
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Jarek
Miejscowość:Wrocław
Województwo:dolnośląskie