Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Język angielski Aleksandrów Kujawski / Korepetycje Aleksandrów Kujawski / Korepetycje Język angielski
Korepetycje angielski Bydgoszcz
Id ogłoszenia: 7244     Data dodania: 2021-09-13
Howdy! Nazywam się Maciej i mówię po angielsku od ponad 15 lat. Jestem absolwentem studiów licencjackich (BA) z filologii angielskiej, a w chwili obecnej uczę się na studiach magisterskich (MA). Od 2 lat prowadzę zajęcia w szkole językowej z dziećmi, nastolatkami i młodymi dorosłymi w wieku szkolnym oraz z dorosłymi, którzy na co dzień używają angielskiego w swojej pracy i cały czas pragną poszerzać znajomość tego pięknego języka. Pomagam przygotować się do egzaminów, sprawdzianów, matury oraz do codziennej komunikacji w języku angielskim.

Co proponuję? Korepetycje dla uczniów, przygotowania do egzaminu ósmoklasisty oraz matury, przygotowania do jakichkolwiek innych egzaminów (m. in. FCE, CAE, CPE, IELTS), naukę biznesowego angielskiego i medycznego angielskiego, codzienne rozmówki oraz pomoc w przygotowaniu się do komunikowania się po angielsku w wszelakich sytuacjach zawodowych. Uczę angielskiego na wszystkich poziomach, od A1 do C2. Metody i sposób nauczania dobieram indywidualnie, w zależności od potrzeb kursanta.

Gdzie prowadzę korepetycje? u ucznia, online

Stawka 30 zł za godzinę

Cena: 30 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1998
Płeć:mężczyzna
Korepetycji udzielam od:2010-01
Uczę w:Całe miasto
Wykształcenie:wyższe
Obecne zajęcie:student/ka
Zakres nauczania:Nauczanie przedszkolne, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u ucznia oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Maciej
Telefon:537530548
Miejscowość:Bydgoszcz
Województwo:kujawsko-pomorskie
E-mail:maciej.kaczorowski777@gmail.com