Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Język angielski Wrocław / Korepetycje Wrocław / Korepetycje Język angielski
Zapraszam do Nauki z American Native Speaker
Id ogłoszenia: 7265     Data dodania: 2021-09-22     Data edycji: 2021-09-22
Witam!

Nazywam się Marlena i jestem Native Speakerem ze Stanów Zjednoczonych. Urodziłam się w Stanie New Jersey. Język angielski jest moim ojczystym językiem, lecz proszę się nie obawiać, potrafię również posługiwać się językiem polskim! Prowadzę zajęcia na wielu poziomach nauczania niezależnie od poziomu osoby zainteresowanej, zaczynając od dzieci w wieku szkolnym (szkoła podstawowa,
gimnazjum oraz liceum!) oraz studentów aż po osoby dorosłe które chcą poprawić swoje umiejętności prywatnie bądź też profesjonalnie.

Dla uczniów: oferta skierowana dla młodzieży której brakuje konkretnej motywacji lub informacji podczas zajęć wyłącznie szkolnych. Skoncentrujemy się na słownictwie w praktyce (czyli rozmowie), przerobimy ciekawą tematykę która jest poruszana podczas zajęć szkolnych w sposób nie wzbudzający zainteresowania oraz przygotujemy się do egzaminów na każdym etapie szkolnictwa (egzamin gimnazjalny/maturalny). Gwarantuje zmianę poglądu na język angielski w trakcie pierwszych zajęć!

Dla osób dorosłych: Pomagam w przełamaniu tzw. bariery językowej, lęków i obaw przed poprawnym mówieniem, płynności języka, akcencie oraz bogactwem i różnorodnością słownictwa. Zajęcia dla osób poszukujących tzw. Business English są jak najbardziej możliwe. Jeśli jesteś zainteresowany/a lekcjami w atmosferze bez stresu oraz na wysokim poziomie, zapraszam do kontaktu!

Cena: 80 zł./45 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1980
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2008-01
Wykształcenie:wyższe
Zakres nauczania:Nauczanie przedszkolne, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u korepetytora oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
Godziny korepetycji: między 6:00 a 21:00
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Marlena Jarska
Telefon:668638201
Skype:Marlena Dolchon kajtek754
Miejscowość:Wrocław
Województwo:dolnośląskie