Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Malarstwo i rysunek Katowice / Korepetycje Katowice / Korepetycje Malarstwo i rysunek
Profesjonalne, indywidualne lekcje, zajęcia, korepetycje z malarstwa i rysunku
Id ogłoszenia: 7694     Data dodania: 2022-09-21
D.Korus Art Atelier zaprasza młodzież oraz dorosłych (z okolic Katowic i Zagłębia Dąbrowskiego) na indywidualne zajęcia z malarstwa i rysunku. Spotkania twórcze prowadzi artystka plastyk, absolwentka ASP, członek ZPAP, która jest także dyplomowanym pedagogiem, doświadczonym nauczycielem i instruktorem z ponad 25 letnim stażem pracy.

Zapewniamy indywidualne podejście do potrzeb i szybkości nauki każdego ucznia. Gwarantujemy stopniowy rozwój talentu i własnego stylu. Nasi podopieczni mogą liczyć na rzetelne wprowadzenie w podstawy warsztatowe wszystkich technik malarskich i rysunku odręcznego.
Przyszłym adeptom sztuki pomagamy w przygotowaniu na uczelnie artystyczne, ale także poprowadzimy zajęcia praktyczne od podstaw dla pasjonatów i amatorów sztuk pięknych.

Prywatne lekcje prowadzimy najczęściej w weekendy na zasadzie pojedynczych spotkań/korekt, które oczywiście mogą przyjąć formę spotkań cyklicznych. Zajęcia odbywają się zwykle w naszej pracowni, która zlokalizowana jest w Mierzęcicach, ale możliwe są też zajęcia z dojazdem do miejsca zamieszkania ucznia, jednak za dodatkową opłatą, ustalaną w zależności od ponoszonych kosztów.

Serdecznie zapraszam.

Cena: 120 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1968
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:1995-01
Uczę w:Katowice, Chorzów, Bytom, Sosnowiec, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Siewierz
Dojeżdżam do:30 km
Wykształcenie:wyższe
Obecne zajęcie:nauczyciel/ka w szkole podstawowej
Zakres nauczania:Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u ucznia lub korepetytora
Dni korepetycji:poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela
Dodatkowe informacje:Dorota Korus mieszka w Mierzęcicach, a pracuje m.in. w Będzinie, jako nauczyciel plastyki. Prowadzi także zajęcia z malarstwa dla młodzieży i dorosłych w kilku instytucjach kulturalnych. Ukończyła studia w katowickim oddziale Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskała w 1993 roku. Podyplomowe Studia Pedagogiczne w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach ukończyła w roku 1996. Z dużym powodzeniem uprawia malarstwo sztalugowe, grafikę artystyczną i malarstwo sakralne. Projektuje i wykonuje płaskorzeźby, mozaiki oraz witraże. Ponadto zajmuje się rękodziełem artystycznym i upcyklingiem. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków. Uczestniczyła w licznych wystawach indywidualnych i grupowych. Jej prace znajdują się w zbiorach instytucji kulturalnych i prywatnych kolekcjonerów pochodzących z różnych krajów w tym USA, Wielka Brytania, Australia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Szwecja i Norwegia. W 1998 r., 2000 r., 2008 r., 2012 r. otrzymała nagrody Prezydenta Miasta Będzina za osiągnięcia w pracy dydaktycznej. Za dokonania w nauczaniu technik plastycznych i teorii sztuki uhonorowana została również medalem Komisji Edukacji Narodowej, a w latach 2005 r. i w 2012 r. otrzymała Nagrody Prezydenta Miasta Będzina za osiągnięcia w dziedzinie Twórczości Artystycznej oraz Upowszechniania i Ochrony Kultury.
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:D.Korus Art Atelier
Telefon:669771330
Miejscowość:Mierzęcice
Województwo:śląskie
E-mail:dkorusart.edu@gmail.com