Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Matematyka Warszawa / Korepetycje Warszawa / Korepetycje Matematyka
Korepetycje z uśmiechem matematyka chemia fizyka :-)
Id ogłoszenia: 7847     Data dodania: 2023-03-27     Data edycji: 2023-07-23
MATEMATYKA CHEMIA FIZYKA to dla Ciebie problem?
Rozpocznij nowy rok szkolny z uśmiechem razem z nami :-)
ZAPISY na NOWY ROK SZKOLNY

Jesteśmy firmą lojalną, dla której liczy się pomoc uczniom, stąd też cena naszych indywidualnych lekcji jest najniższa wśród pozostałych firm, zapewniając przy tym najwyższą jakość lekcji. Oferujemy korepetycje z najlepszymi, profesjonalnymi korepetytorami, którzy są dla naszych uczniów wsparciem, motywacją a przede wszystkim przyjaciółmi, dzięki czemu lekcje są bardzo otwarte, uczniowie pytają, chcą rozmawiać i wspólnie pracować nad swoim sukcesem :-) Nie narzucamy ilości prowadzonych lekcji, na bieżąco ustalany jest grafik, bez podpisania wiążących umów, jak to zwykle przebiega w innych firmach.

Potrzebujesz powtórzenia z nowym rokiem szkolnym aby przygotować się do klasówek i codziennych lekcji :)? Wakacje to dobry czas na so lidne powtórzenie i przygotowanie się do nowego roku szkolnego.
Jesteśmy zespołem korepetytorów, którzy w odpowiedni sposób potrafią przekazać wiedzę każdemu uczniowi, bo kluczem owocnej współpracy jest właściwy dobór korepetytora do ucznia, czym wyróżniamy się wśród pozostałych firm. Pomagamy z przedmiotów ścisłych na każdym poziomie nauczania.

Doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu 8-klasisty, maturalnego i bieżących lekcji, profesjonalizm, wiedza, pasja i optymizm - tego właśnie dostarczamy na naszych zajęciach :-) K
orepetycje to nasza profesja i mamy w tej dziedzinie duże osiągnięcia i najlepsze opinie, dlatego też jeżeli poszukujesz przyjaznych korepetycji, które będą dla Ciebie wsparciem i motywacją, a w rezultacie przyniosą oczekiwany efekt, zapraszamy do kontaktu :-) Nasi uczniowie zawsze osiągają wysokie wyniki na egzaminach oraz oceny w szkole, dlatego zapraszamy do lekcji z naszym przyjaznym zespołem.
Zadzwoń już teraz i powiedz o swoich oczekiwaniach na nadchodzący rok szkolny i dobierzemy dla Ciebie najwłaściwszego korepetytora :-)

Cena to 70zł/ 60min
Lekcje stacjonarne lub online.
Przejdź nowy rok szkolny z uśmiechem, motywacją i spokojem :-)

Cena: 60 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1985
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2007-01
Zakres nauczania:Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia
Miejsce korepetycji:u ucznia lub korepetytora oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Euro Korepetycje
Telefon:519759169
Miejscowość:Warszawa
Województwo:mazowieckie
E-mail:biuro@eurokorepetycje.com