Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Matematyka Nowy Sącz / Korepetycje Nowy Sącz / Korepetycje Matematyka
Korepetycje z matematyki w profesjonalnej formie
Id ogłoszenia: 7933     Data dodania: 2023-09-14
Zapraszam na profesjonalną pomoc w nauczaniu matematyki na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomagam w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości. Przygotowuję także do wszelkich egzaminów poprawkowych w okresie wakacyjnym.
Zajmuję się również prowadzeniem kursów przygotowujących do testów ośmioklasisty oraz matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym (indywidualne, jak i w 2-osobowych grupach).
Zapraszam każdego, kto potrzebuje pomocy z matematyki i ma choć odrobinę chęci do pracy.
Z wykształcenia jestem magistrem cybernetyki z przygotowaniem pedagogicznym i psychologicznym, potwierdzonym certyfikatem jakości kształcenia. Udzielaniem korepetycji zajmuję się zawodowo od ponad 15 lat. Posiadam własny autorski program nauczania, doskonalony od lat, przygotowany specjalnie pod kątem testów ośmioklasisty i matury z matematyki, skuteczny i sprawdzony. Korepetycje prowadzę zgodne z aktualnym standardem wymagań egzaminacyjnych.
Uczenie matematyki jest moją pasją, dlatego potrafię zrozumieć dlaczego uczeń ma problemy z matematyką i dostosować stopień trudności materiału do umiejętności ucznia, a także wyłapać braki. Zajęcia prowadzę w spokojnej, bezstresowej atmosferze, tłumaczę do skutku. Najbardziej opornym na matematykę pomagam zrozumieć zagadnienia z najtrudniejszych tematów matematycznych. Tłumaczę w sposób niesamowicie jasny i zrozumiały, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia. Potrafię dotrzeć nawet do osób o umysłach humanistycznych. Dotychczas nie zdarzyło się jeszcze, żeby osoba, którą uczyłam regularnie nie zdała matury albo nie zaliczyła półrocza, czy roku.
Dodatkowo jestem dyplomowanym doradcą zawodowym i na polecenie rodziców świadczę usługę poradnictwa zawodowego dla młodzieży, w ramach którego zajmuję się:

badaniem predyspozycji własnych ucznia dotyczącym:
• stylu myślenia i uczenia się
• wzorów pracy własnej
• oceny szybkości przyswajania i utrwalania wiedzy
badaniem predyspozycji zawodowych ucznia:
• test samooceny
• badanie zainteresowań i skłonności zawodowych
• budowa indywidualnej ścieżki rozwoju
• wskazanie możliwości edukacji związanej z wyborem zawodu

Cena: 70 zł./45 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1966
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2007-01
Dojeżdżam do:100 km
Wykształcenie:wyższe
Miejsce korepetycji:u korepetytora oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Beata
Telefon:661145986
Miejscowość:Nowy Sącz
Województwo:małopolskie