Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Język angielski Gdańsk / Korepetycje Gdańsk / Korepetycje Język angielski
Lekcje online z języka angielskiego - absolwentka UG
Id ogłoszenia: 7951     Data dodania: 2023-10-16
Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na Wydziale Nauk Społecznych. Aktualnie przygotowuję się do obrony pracy magisterskiej. W trakcie studiów uzyskałam certyfikat wydany przez Centrum Języków Obcych osiągając poziom B2 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego. Maturę podstawową z języka angielskiego zdałam w 2019 roku z wynikiem 100%, a maturę rozszerzoną na poziomie 82%. Wcześniej pracowałam w dziale marketingu w polskiej firmie kosmetycznej oraz w Contact Center jako doradca do spraw obsługi klienta w jednej z największych firm w Polsce. Wśród swoich najważniejszych umiejętności wymieniam zaangażowanie, dokładność oraz rzetelność. Uważam się za osobę skuteczną i skupioną na osiągnięciu celów.
Swoje zajęcia przeprowadzam na poziomie dostosowanym indywidualnie do ucznia. Skupiam się na poprawnym rozumieniu języka angielskiego w słuchaniu i czytaniu, mówieniu - w tym interakcji i produkcji - oraz pisaniu. Nauczam reguł gramatycznych w pracy z tekstem oraz tłumaczeniem zdań z angielskiego na polski i odwrotnie. W możliwie jak najwyższym stopniu zajęcia staram się całkowicie przeprowadzać w języku angielskim w celu eliminacji stresu posługiwania się obcym językiem, przykładając dużą wagę do wypowiadania się ucznia. Wykorzystuje wszelkie dostępne metody multimedialne i internetowe aby jak najbardziej urozmaicić przeprowadzane zajęcia.
Za optymalny czas zajęć zarówno dla ucznia jak i nauczyciela uważam 60 minut. W tym czasie uczeń może maksymalnie skupić się na wykonywanych ćwiczeniach i zadaniach bez względnego znudzenia czy znużenia.
Swoje doświadczenie opieram na wieloletnich korepetycjach, które do tej pory udzielałam członkom rodziny oraz bliskim czy znajomym. Dzięki moim zajęciom wielu z nich uzyskało wysokie oceny w szkole oraz maksymalne wyniki na egzaminach. Efektywność zajęć zawdzięczam połączeniu metod, które były stosowane w trakcie mojej indywidualnej nauki języka angielskiego poprzez wielu różnych korepetytorów oraz dodaniu tych, które uważam za atrakcyjne i ciekawe dla ucznia.

Cena: 60 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:2000
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2010-01
Wykształcenie:wyższe
Obecne zajęcie:absolwent/ka uczelni wyższej
Zakres nauczania:Nauczanie przedszkolne, Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u korepetytora oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Gosia
Telefon:501662040
Miejscowość:Gdańsk
Województwo:pomorskie
E-mail:siejkagosia@gmail.com