Znajdź korepetycje:                    
Jesteś w: Korepetycje Ogloszenia.pl / Chemia Wrocław / Korepetycje Wrocław / Korepetycje Chemia
Chemia - korepetycje online/stacjonarne ze studentką medycyny
Id ogłoszenia: 7991     Data dodania: 2024-05-25     Data edycji: 2024-05-25
Chemia to dla Ciebie czarna magia, a pH kojarzy Ci się tylko z pechem, jakiego będziesz miał, gdy ktoś o to zapyta?

Bez obaw!

Pomogę Ci w nauce chemii na poziomie podstawowym, rozszerzonym i akademickim, zarówno doraźnie do sprawdzianów, poprawek, jak i w przygotowaniach do egzaminu maturalnego. Na zajęciach skupimy się głównie na aspekcie praktycznym , czyli rozwiązywaniu zadań, przed tym dokładnie omawiając dane zagadnienie. Dowiesz się przy tym, że w chemii nie ma miejsca na naukę na pamięć! - razem przerobimy wszystkie problematyczne zagadnienia, skupiając się na tym, byś zrozumiał istotę problemu i był/-a w stanie bezproblemowo połączyć informacje z różnych działów. Potem przejdziemy do zadań, które nauczymy się rozumieć i analizować tak, byś zawsze wiedział, jak napisać odpowiedź zgodnie z kluczem.

Przy odrobinie wysiłku zobaczysz, że chemię nie tylko da się zdać, ale nawet, o dziwo, polubić i zrozumieć!

Ze względu na moje doświadczenie w pracy naukowej i wielu dziedzinach biologii, chemii oraz medycyny będę w stanie przemycić mnóstwo ciekawostek, które sprawią, że będziesz chciał wiedzieć więcej. Jako pasjonatka metod efektywnej nauki , przy okazji zawsze też radzę, w jaki sposób podejść do nauki i jakie metody stosować. Oczywiście wszystko będzie w 100% dostosowane do Ciebie, Twoich potrzeb oraz preferencji dotyczących nauki, byś jak najwięcej wyniósł z zajęć.

W swojej pracy korzystam z tablicy interaktywnej, na której notuję wszystkie informacje w formie map myśli, które potem wysyłam uczniowi, więc zawsze możesz wrócić do przerabianego przez nas materiału.

Zapraszam do kontaktu!

Zajęcia mogą odbywać się także w wakacje oraz weekendy! Istnieje możliwość zajęć w grupach.

Korepetycji udzielam od 2014 roku, specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do matury, pomagając im dostać się na wymarzone studia. Sama jestem studentką ostatniego roku kierunku lekarskiego na UM we Wrocławiu. Studiowałam również biologię na Uniwersytecie Wrocławskim.

Cena: 80 zł./60 min.
Informacje o korepetytorze
Rok urodzenia:1999
Płeć:kobieta
Korepetycji udzielam od:2010-01
Dojeżdżam do:100 km
Wykształcenie:student
Obecne zajęcie:student/ka
Zakres nauczania:Szkoła podstawowa, Gimnazjum, Szkoła średnia, Studia, Dorośli
Miejsce korepetycji:u korepetytora oraz przez internet
Dni korepetycji:poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Godziny korepetycji: między 7:00 a 21:00
Dodatkowe informacje:Korepetycji udzielam od 2014 roku, specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do matury, pomagając im dostać się na wymarzone studia. Sama jestem studentką ostatniego roku kierunku lekarskiego na UM we Wrocławiu. Studiowałam również biologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Prywatnie jestem zaangażowana w prowadzenie badań naukowych z zakresu medycyny oraz psychologii.
Kontakt w sprawie korepetycji
Imię:Wiktoria Filipowska
Telefon:502962802
Miejscowość:Wrocław
Województwo:dolnośląskie
E-mail:wiktoria.filipowska@gmail.com